לקוחות ממליצים

לירון היא one of a kind בנוף עיצוב הפנים בישראל. מעבר להיותה אשת מקצוע מבריקה, מיוחדת, מלאת חזון ומעוף, היא גם אישה מופלאה, נעימה, צנועה, אדיבה ומלאה נתינה.

בתהליך עיצוב דירה המעצבת נכנסת לקרביים של הבית, ללב הדינמיקה בין בני הזוג והילדים. לירון יודעת להלך בטבעיות ובעדינות ולתת מענה פונקציונלי וערכי מחד וכן יפיפה, עוטף ומלא חום מאידך.

תודה שהקשבת לנו, שתמיד היית נוכחת בהחלטות ובלבטים שלנו, תודה על כך שלפני הכל את בנאדם וחברה טובה. 
אוהבים ומעריכים מאד,
דנה ועידן פרויד ❤️

לירון הנפלאה, רצינו להודות לך על ההקשבה על התמיכה והעידוד, שידרגת לנו את הדירה!! מאוסף של סיגנונות ורהיטים שהיו בבית, בחרנו מה נשאר ומה יוצא ומה עובר שיפוץ ויצא נפלא, תודה רבה שגרמת לנו לאהוב את הבית.

לירון היקרה,

נתחיל מהסוף: כשנכנסים לדירה שלנו מייד מרגישים רוגע והרמוניה ואם להודות באמת, לא ממש רוצים לצאת מהבית.

זאת בדיוק ההרגשה שרצינו לקבל כשחזרנו מתקופה ארוכה בחו"ל ואת הצלחת ליצור זאת בכישרון רב ובמקצועיות.

תהליך התכנון, התקשורת הנעימה, ההקשבה,  הירידה לפרטים, האסרטיביות והכישרון  שלך הם אלה שהובילו לתוצאה המעולה. 

חיפשנו אדם שאפשר לסמוך עליו במאה אחוז, שעומד בדדליינים,  בעל כישרון עיצובי שיודע להתמודד עם כל מיני סגנונות ואת ניחנת בכל התכונות האלה.

לא יכולנו לצפות לתוצאה יותר טובה ואנו מודים לך מקרב לב.

בהוקרה,

דניאלה ואושרי

אין על לירון, מקסימה, קשובה, זיהתה ישר מה הרצונות, תקתקנית.. היה לי תענוג לעצב איתך שני חדרים. מקווה בהקדם לשאר הבית! ממליצה עליה בחום

לירון המדהימה
תודה על ליווי מותאם ומכיל, על יצירתיות וכישרון והכי הרבה על החדר המדהים שעיצבת לי ולילדים שלי.
מבחינתי חדר משחקים מושלם הוא כזה שגם שאחרי ששלושה ילדים והחברים שלהם מבלים בו בכיף ומבלגנים, תוך דקה ניתן להחזיר אותו למצב מאורגן

בסיומו של יום ארוך, רוצה להודות לך מקרב לב על ההזדמנות להכיר אותך, על כך שבזכותך ביתי הפך להיות מקום שנעים לי לשוב אליו. על הכישרון יוצא הדופן, על הסבלנות, על הדיוק ועל הכל - מודה לך מקרב לב ובטוחה בטוחה שתגיעי רחוק. חיבוק גדול!

כשהתקשרתי ללירון רציתי רק ייעוץ קטן .רק לצבוע את הסלון ופינת אוכל- זאת הייתה כל המטרה. אבל אז פתאום הוחלט על עוד כמה שינויים. הייתי קצת מפוחדת ומודאגת מכל הרעיונות שאני הולכת לעשות אבל בעידודה של לירון התחלנו במבצע של שיפוץ ושינוי הסלון ופינת האוכל. התחלנו ביום קניות ולאחר מכן כמובן בשינויים שנערכו בסלון עצמו. בסופו של דבר עשיתי את כל מה שחלמתי לעשות כבר המון זמן. למדתי לסמוך על לירון ולהבין שהיא יודעת על מה היא מדברת. היה קשה לי להחליט ולבחור אבל בסופו של דבר בעזרתה ובעידודה קניתי ויטרינה שחלמתי עליה כבר יותר משנה ברגע אחד. את המזנון בסלון העפתי כמובן (טוב אחרי יותר מ20 שנה הגיע הזמן להחליף אותו). היססתי לגבי מה אני רוצה ואת כולם שאלתי מה דעתם על מה שראיתי, אבל יום אחד לירון שלחה לי תמונה של מזנון ובשנייה שראיתי אותו אהבתי אותו. הכל השתנה ועכשיו כשאני מסתכלת על הכל אני לא יכולה להפסיק לחייך ולהינות מכל דבר. יש לי בית חדש ואני מאד אוהבת אותו. אז תודה לך לירון על הסבלנות הרבה שגילית כלפיי, על כל העידוד והעזרה. ברור שלא הייתי עושה את כל זה לבד. יצרת לי בית חדש ויפה שכיף לי להסתכל עליו ולהינות ממנו בכל רגע.
ממני, אביבה

יום קניות מלא באנרגיות טובות עם לירון המדהימה!
אני רוצה לומר לך תודה על המקצועיות שלך, הצלחת ברגע להבין מה בדיוק אני אוהבת. אני רוצה לומר לך תודה על הסבלנות, ההקשבה והנעימות שרק כך אפשר להצליח, והצלחנו בגדול. בזכותך הולך להיות לי בית שכל פעם אתרגש מחדש. 
תודה רבה לך יקירה! ממליצה עליך מאוד לירון, כדי שעוד אנשים יהנו מהרגעים הקטנים ומהשינוי הגדול.

נפגשנו עם לירון לפגישת ייעוץ הום סטיילינג, והיה מעולה! לירון מאוד מקצועית ומיד קלטה את הטעם העיצובי שלנו ומה אנחנו מחפשים. בתום הפגישה הרגשנו שסוף סוף יש לנו כיוון ואנחנו יודעים מה אנחנו רוצים לשנות, איך לשנות ואיפה נוכל למצוא את הפריטים המתאימים. בנוסף, לירון היתה מקסימה ולבבית, נהננו מאוד!

הזמנו את לירון אלינו לעזור בבחירת רהיטים חדשים לבית. היא מיד קלטה את האופי שלנו והצרכים שלנו, ובהתאם לכך נתנה לנו עצות טובות לעיצוב הבית שאנחנו משתמשים בהן עד היום. סיבוב הקניות באיקאה גם הוא היה מדוייק לטעמנו. בסוף התהליך הרגשנו שעברנו לדירה חדשה ומעוצבת.